PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107101}
7,4 245 691
ocen
7,4 10 1 245691
5,7 16
ocen krytyków
Constantine
powrót do forum filmu Constantine

wbrew temu co mowia najmadrzejsi krytycy ( zwykli widzowie co sami lepiej tego by nie zrobili) moje zdanie jest takie ze film jest bardzo dobry, Ciesze sie ze zrobili ten film bo ogladalem go kilka razy i ciagle mi sie podoba, wizualnie wszystko mi w nim pasuje. Jeden z moich ulubionych

ocenił(a) film na 9
Adasko94

zgadzam się ...film jest przedni w każdym aspekcie

hanibal

Też się zgadzam...świetni aktorzy

ocenił(a) film na 10
Adasko94

Zgadzam się, film ma już 8 lat a nadal zachwyca efektami, a ten klimat i zakończenie.... miodzio!

ocenił(a) film na 9
some0ne

Jestem mi bardzo przykro ze nie chca zrobic 2 czesci.... Wielka szkoda

ocenił(a) film na 10
Adasko94

Dokladnie....film jest w deche...nie mozna od niego oderwac oczu....az szkoda mrugac ;P

Adasko94

dokładnie, zgadzam się :) Mogliby zrobic 2 część, albo nawet serial w takim mrocznym klimacie.

Adasko94

I ja się zgadzam, dla mnie film jest super :) jak dla wszsytkich w tym temacie:)

rosaria

popieram wszystkich,mroczny i niepokojący film,ale wspaniały,aktorzy również.najbardziej ujął mnie duet keanu-shia,dwóch bardzo przystojnych facetów,zwłaszcza shia ze swoją anielską buzią.

Wera_135

dokładnie ;) pozdrawiam.

rosaria

dzięki za poparcie,obaj są ciekawi-zawodowo i prywatnie.

użytkownik usunięty
Adasko94

Ja uwielbiam ten film i też obejrzałam go już kilka razy :) Bardzo bym chciała zobaczyć kontynuację, może w czasach kiedy pojawiają się jak grzyby po deszczu kontynuacje czy remake'i wielu filmów, może ktoś pokusi się o realizację dalszych losów Constantine'a.

ocenił(a) film na 9

Ale byloby to wtedy mega mile zaskoczenie ;) popieram

Adasko94

Dla mnie ten film zawsze będzie na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ekranizacje komiksów. Widzę w nim niesamowitą głębię i sens. A scenariusz ma świetne momenty. Plus za grę aktorską. No po prostu cudowny <3
Często do niego wracam.

ocenił(a) film na 9
Adasko94

Film jest genialny.
Już nawet nie mówię o efektach specjalnych, które ogląda się z przyjemnością. O grze aktorskiej, gdzie średnio lubiany przeze mnie Reeves naprawdę dał popis, gdzie chyba każda postać była bez zarzutu, Rachel Weisz, Tilda Swindon, Pruitt Taylor Vince... coraz mniej filmów z niewymuszoną grą aktorską.
Constantine ma w sobie to coś, ten duszący klimat... w czasie seansu, jak i jakiś czas po nim czułam po prostu niepokój, może nawet odrobinę strachu? Nie potrafię tego wytłumaczyć, ale mało który film wywołał we mnie coś takiego.

nati02andi

napisałasś post w dzien moich uridzin :) a film super dokladnie juz z 4 razy go ogladalem ale pod kazdym wzgledem wymiata teraz stwierdzam ze najlepsza scena jak constantine na koniec filmu nie zabil tylko walnal w twarz gabrielowi :) to bylo dobre :)

ocenił(a) film na 10
Adasko94

Uwielbiam, dzisiaj oglądałam, za każdym razem widzę że każdy aspekt, efekt, rola aktorów,efekty specjalne, przekaz i mój ulubiony Keanu nie tracą na wartości.

ocenił(a) film na 7
Adasko94

Zgodzę się z opinią, aktorzy są dobrze dobrani, klimat odpowiednio mroczna, na plus jest też soundtrack

ocenił(a) film na 9
Adasko94

Też się pod tym podpisuje :) mało jest takich filmów, które moge oglądać po 5, czy 10 razy i nigdy się nie nudzą ;)

ocenił(a) film na 6
Adasko94

" ( zwykli widzowie co sami lepiej tego by nie zrobili)" aha, czyli rozumiem że trzeba być zawodowym kucharzem, by powiedzieć że coś jest niedobre?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones